| More
Ju jeni në : Faqja Kryesore

Propozimet tonaTë gjithë strukturat

Chateau Rexhekri Hotel Rexhekri ndodhet në zonën e bukur të malit të Dajtit, është një hotel i ri me ambjente tepër luksoze dhe me një ngrohtësi...
nga60 / Night
Hotel Xheko Imperial Xheko Imperiai ngjitet në gamën më të lartë, me një kombinim të rafinuar të luksit dhe tradicionit. Ai i ofron klientelës së saj...
nga110 / Night
Hotel Monarc Hotel Monarc është një nga hotelet më luksoze të frekuentuara në Tiranë. Hoteli ndodhet disa hapa larg nga Parlamenti i Shqipërisë...
nga80 / Night
Hotel Mondial I vendosur në zemër të Tiranës, Hotel Mondial ndodhet pranë shëtitores kryesore të bizneseve dhe qendrave komerciale. Me arkitekt...
nga80 / Night
Hotel Boutique Kotoni Doni të kaloni ditë të këndshme në qytetin e Tiranës, Hotel Koton është ajo që bën për ju. I vendosur në zemër të qytetit, afër...
nga90 / Night
Hotel Diplomat Hotel Diplomat, me një ambjent shumë komod të zbukuruar me një stil të veçantë dhe luksoz, është vendi ku ndërthuret në mënyrë un...
nga80 / Night
Hotel Diplomat Fashion Hoteli jonë ka karakteristikat e hoteleve më të njohura në qytetet e famës dhe shkëlqimit, si ne art dhe në modë. Tre katet e hote...
nga100 / Night
Hotel Iliria I ndërtuar në një zonë të rrahur dhe elegante të Tiranës, ngjitur me bukurinë e Parkut Kombëtar, ky hotel synon ta bëjë qëndrimin...
nga70 / Night
Hotel Airoport Tirana Hotel Airport Tirana është një hotel luksoz dhe prestigjoz i vendosur vetëm pak metra larg Aeroportit “Nënë Tereza”, i cili dhuron...
nga60 / Night


AlbaTrip është e specializuar për pushime jo të konvencionuara

Ejani me ne të zbuloni bukuritë e fshehta të një toke e cila ka shumë për të ofruar për vështrimin e turistit si dhe për të apasionuarit e historisë

Rezervoni me ne hotelin e pushimeve tuaja në Shqipëri dhe këto pushime do ti kujtoni për nivelin e lartë të shërbimit si dhe mikpritjen e njerëzve. Zbuloni detin, malet dhe qytetet e artit, e mos lejoni t'ju shpëtojnë ofertat e minutit të fundit.

Fluturoni me AlbaTrip
në Vendin e Shqiponjave!

IT EN SQ
© Copyright - Albatrip Sh.p.K